Filmy,seriály a tv

Ruderless/Bez kormidla online ke shlédnutí-CZ!

9. května 2015 v 11:41 | DoZ
Konečně jsem se dočkali! Film Rudderless, kde si zahrála Selena konečně dostal českej dabing a v nejbližších měsících by měl jít i na dvd! Tento film zatím vysílali na HBO a také na jejich dalším kanále Cinemax a Cinemax 2 během května!Dole máte napsaný kdy přesně budou film vysílat. Hned jak se objeví informace o DVD napíšu to na blog! ;) Ale pokud nechcete čekat až to budou dávat v televizi TADY se na film můžete podívat zadarmo a nebo si ho stáhnout z uloz.to!

Kopírujte jen se zdrojem! ;)

Fotka z natáčení The Revised Fundamentals of Caregiving

5. dubna 2015 v 13:34 | DoZ
Dnes se objevila pouze fotka, která byla pořízena na natáčení The Revised Fundamentals of Caregiving a je na ní Selena a její kolegové Paul Rudd a Craig Roberts. Dneska to je zatím jediná novinka... :/

In Dubious battle-plakát

21. února 2015 v 13:17 | DoZ
Tak je to oficiální! Režisér a herec James Franco zveřejnil první plakát k jeho novému filmu "In Dubious battle", kde si zahraje i Selena. Film se začně natáčet už v březnu! ;)

Hotel Transylvánie-super bowl

2. února 2015 v 8:30 | DoZ
Jako první novinka je nová fotka z hotelu Transylvánie 2 a byla vytvořena u přilosti Super bowlu, kde vystoupila i Selenina kamarádka a zpěvačka Katy Perry...:)

Hotel Transylvánia-fotky

31. ledna 2015 v 15:11 | DoZ
Objevilo se ještě pár fotek z animovaného filmu Hotel Transylvánia, ve které Selena dabovala drákulovu dceru. Fotky pochází ještě z prvního dílu a na druhé fotce můžete vidět nový plakát k tomuto filmu ale pořád jen k jedničce... :) Druhý díl pujde do kin již tento podzim!
image host image host image host image host image host image host image host

Závod s časem dnes na HBO!

24. ledna 2015 v 21:09 | DoZ
Dnes večer pujde mezi 23:40-1:15 film se Selenou v hlavní roli Getaway neboli v češtině Závod s Časem. Budete se dívát? :)
Hodiny tikají když bývalý řidič závodního vozu Brent Magna (Ethan Hawke) uhání po ulicích Bulharska zachránit svoji unesenou ženu. Uvnitř Fordu Shelby GT500 Super Snake, zoufalý Brent poslouchá anonymní hlas přicházející přes reproduktor, dávající jemu a jeho náhodné spolujezdkyni (Selena Gomez) stále nebezpečnější úkoly. Pokud se jim je nepodaří splnit, Brentova manželka zemře. S policajty v patách, musí bojovat tento krkolomný a napínavý závod s časem.

Závod s časem-fotky z natáčení

17. ledna 2015 v 22:57 | DoZ
Po skoro dvouch rokách se objevili fotky z natáčení filmu Závod s časem/Getaway, kde si Selena zahrála hlavní roli společně s Ethanem Hawkem. Musím říct, že to je asi můj nejoblíbenější film od seleny! ;) Už jsem viděl "Rudderless" ale naštvalo mě, že Selena tam je jen 3x a to v scénách, které jsou už dávno na youtube....a písnička Hold On tam zazní na 10.sekund ani ne... :/ No nic tady jsou fotky... :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Informace o Selenině postavě Dor

17. ledna 2015 v 15:49 | DoZ
Objevil jsem pár informací o selenině knížní/filmové postavě Dor, kterou si zahraje v nově připravovaném filmu "The revised fundamentals of caregiving" po boku Paula Rudda. Selenina postava se jmenuje Dor a je trošku přidrzlá a je jí 18. let. Nemocní chlapec Trevor, o kterého se stará Ben(Paul) se do ní zamiluje. Není technicky založena. Má ráda: Bakterie, Starší kluky a Sluchátka a nemá ráda: Špatnou kávu,Pitomce a když jí naskakuje husí kůže.

Dva filmy se Selenou dnes v TV!

30. prosince 2014 v 13:12 | DoZ
Ano je to tak! Dvě české televize se asi zbláznili a zařadili do vysílání skoro ve stejný čas Film se Selenou! První film, který vysílá TV Nova je Monte Carlo a to začalo ve 12:50 a druhý vysílá dětská stanice ČT :D a to film Kouzelníci z Waverly Place! ;) Tak co na co se díváte nebo se budete dívat ? :) Jinak ještě jsem zjistil, že zítra budou vysílat v 10:00 předposlední epizodu celého seriálu a poslední(kdo se stane kouzelníkem rodiny) budou vysílat v 10:00 a opakování tohoto dílu bude 2. ledna v 16:05 :) ;)

Vánoční Video Hotel Transylvánie

22. prosince 2014 v 14:05 | DoZ
Sony Animation zveřejnily Vánoční video k Hotelu Transylvánie 2. Je to video ve kterém se vůbec nemluví. Když jsem to viděl poprvé tak jsem si řikal, že by mohli udělat něco jak má Shrek(Shrekoleda) nebo Madagaskar(Štastné a veselé: přeje madagaskar) i s Hotelem Transylvánie... :D
 
 

Reklama
Flag Counter