Červen 2015

Konec nebo nový začátek?

30. června 2015 v 16:41 | DoZ |  Blog
Zdravím vás! :)
Vůbec nevím, jak bych začal... :/ Je to víc jak 14.dní co jsem semka na blog napsal článek/novinku o Sel a nebudu vám lhát a řeknu vám pravdu. Bohužel už jsem dlouho na sobě sledoval, že ty články nepíšu z vlastní vůle ale z povinosti a prostě mě přestalo psát. I když pořád se mi moc do toho nechce a nejradši bych i přestal tak jsem se prostě rozhodl, že se musím vzpamatovat a vrátit se. Já nevím, ale možná to je i kvůli vám fanoušků nebo mám spíš řikat návštěvníkům? Můj první blog moc té návštěvnosti neměl ale zato měl plno komentářů a vlastně komentářem s adminem blogu komunikujete a ten člověk má jistotu, že ty články nepíše jen do vzduchu a nebo pro cizince, kteří jim ani nerozumý. Bohužel na tomto blogu to tak nefunguje a někdy si fakt řikám, že proč to píšu, že stejně to skoro nikdo nečte...ale pak se podívám na navštěvnost a kdyby aspoň polovina lidi co ten blog navštíví ten článek okomentovali(kvůli tomu vždy článek končí otázkou..) Vůbec nevím, jak blog bude pokračovat a doufám, že bude!!! To je asi všechno a během dnešního dne čekejte novinky... :)

Mějte se a užijte si prázdniny! :)
DoZ

Hlasujte pro Sel na Teen Choice Awards!!!

11. června 2015 v 11:50 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Jak už jsem psal TADY Selena je nominovaná na dvě ceny na letošný TEEN CHOICE AWARDS. Od včerejška se dá hlasovat budto pomocí stránky TADY ale bohužel tady to jde jen do USA... :/ Tak tady máte jak můžete hlasovat přes Twitter,Facebook a také Instagram! ;)

TWITTER: #Choice FemaleArtist #SelenaGomez
#ChoiceFemaleHottie #SelenaGomez
INSTAGRAM: #ChoiceFemaleArtist #SelenaGomez
#ChoiceFemaleHottie #SelenaGomez
FACEBOOK: #ChoiceFemaleArtist Selena Gomez
#ChoiceFemaleHottie Selena Gomez

Další informace:
-Retweets se počítají jako hlasy
-Na Twitteru hlasy ze soukromých účtů se ne
započítávají!
- Je povoleno používat fotky,čísla a hastagy.
-Neopakovat stejná slova ve stejným twettu!

Údílení bude 16.Srpna 2015 na Americkém kanálu FOX!

Selena odleťěla do Dallasu za svou rodinou!

11. června 2015 v 11:30 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Selena včera odletěla do Dallasu za svoji rodinou. Důvod náštěvy bude její tatínek Richard ale také náštěva její sestřenice, které se před měsícem narodil kluk.... :) Selenu v Sushi restauraci našli faninky a vyfotili se sní! :) Dále se objevila ještě fotka z letiště s dvěma faninkama a také fotka, kde můžete vidět Selenu a jejího otce v restauraci! ;)
2015Junho001.jpg

InstagramOthers1005.jpg
2015Junho002.jpg

Selena napsala Arianě Grande tweet!

11. června 2015 v 11:17 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Včera v odpoledních hodinách Selena poslala zprávu zpěvačce a herečce Arianě Grande. Poté co viděla Arianu v televizi říct: "Nejsem bývalá přítelkyně Big Seana nebo budoucí přítelkyně Nialla, já jsem Ariana Grande, a pokud vám to nestačí, nemusíte se mnou mluvit." Selena napsala Arianě toto: " Děkuji vám @ArianaGrande, že jim říkáte, že nepatříte nikomu jinému kromě vás.Konečně.Hodnotná dívka<3" Ariana poté začala Selenu sledovat na Twitteru!
@selenagomez: Thank you @ArianaGrande for telling them you don’t belong to nobody but you. Finally. Preach girl 💙

Sociální sítě-10.6.2015

11. června 2015 v 11:02 | DoZ |  Osobní fotky
Za včerejšek se objevili dvě nové fotky ze sociální sítí! :) První fotka je od Jakea Baileyho, který v poslední době se Selenou fotí hodně často! :) Tuto fotku jsem již mohli vidět, ale objevila je HQ! ;)
008HQ.png

Další fotka, která se objevila pochází od Seleniného vokalisty Stevie Mackeyho. :)

"Bestarostná!!!"
StevieInstagram021.jpg

Hit-Boy potvrzuje: se Selenou nic nemám!

10. června 2015 v 17:04 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Raper a producent Hit-Boy v nedávném rozhovoru pro TMZ.com potrvdil, že se Selenou nic nemá a je s ní jen pracovně. Přečti si co přesně řekl...:)
TMZ: Je to vaše nová láska nebo něco takovýho?
Hit-Boy: Ne, není to moje láska.
TMZ: Opravdu si o tom nikdy nepřemýšlel?
HB: Nikdy jsem nedělal nic jiného než dělal hudbu.
TMZ: Žádné polibky ani objetí?
HB: Hudbu!
Těšíte se na jejich společnou hudbu? :)

Ředitel Intercope potvrzuje!-nové album výjde ještě tento rok!!

10. června 2015 v 16:47 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Ředitel Intercope oficiálně potvrdil, že v pořadí 6.album Seleny výjde letos a vypadá to ještě na léto! :O :3 Přečtete si co John Janick řekl... :)
Selena Gomez nové album
"Právě jsem vystustili Zedda, oznámili jsem soundtrack "Southpaw" od Eminema a budeme mít více nových skladeb do konce toho roku. Tame Impala dorazí letos v létě i Lana Del Rey.Selena Gomez a Ellie Goulding také. Robin Thicke již má také skvělé písničky a my jsem téměř připraveni začit. Takže máme velkou směs umělců."

Takže zůstaňte naladěni na další informace a nezapomeňte sledovat USG, aby jsem se dozvéděli co nejdřív nové informace!

Selena má nominace na TEEN CHOICE AWARDS!!

9. června 2015 v 18:40 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Byli oznámeni první nominované kategorie na Teen Choice Awards, které se budou konat 16.Srpna 2015 a Selena je tentokrát zatím nominovaná do 2.kategorii!! :) První kategorie je "Nejlepší zpěvačka" a druhá "Moda: Choice women hottie.Hlasování začíná už zítra! ;)

"Nejlepší zpěvačka"
Ariana Grande
Demi Lovato
Iggy Azalea
Rihanna
SELENA GOMEZ
Taylor Swift

"Choice Woman Hottie"
Cara Delevigne
Miley Cyrus
Rihanna
Taylor Swift
SELENA GOMEZ
Fifth Harmony

Nezapomeňte hlasovat pro svýho oblíbence už od zítřka! ;)


Selena natáčela videoklip k dalšímu singlu!!!

9. června 2015 v 18:30 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Jak jsem psal na facebookovou stránku Selenina manažérka Aleen Keshishian před asi týdnem odpovéděla jedné selenatorce, že nový singl výjde v létě a včera 8.června se natáčel k tomuto singlu videoklip! Jedna Selenatorka napsala na twitter " Můj bratranec pracuje dnes na novém videu od Seleny. Ach můj bože! ". Videoklip má režírovat Francis Lawrence, který natáčel třeba Hunger Games ale pracoval i na videoklipech od Lady Gaga a Beyonce...:) Bohužel Francis na Twitteru popírá, že by spolupracoval se Selenou na jejím videoklipu. Selena dnes, dkyž jsem stával do školy a v americe bylo už pozdě večer sdílela na svém instagramu novou fotku a vypadá to, že to je z natáčení tohoto videoklipu! :3 Málem bych zapoměl, že se objevil i udajný název nový singlu a ten zní "Raining Honey"!! :)

"Připraveno..#budetovelmibrzy!"
InstagramSelena1080.jpg
Někdo kdo se zůčastnil tohoto natáčení natočil kousek záběru z videoklipu! :O :3


Diplo mluvil o Seleně a Zeddovi v RADIO.COM

9. června 2015 v 18:05 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
DJ Diplo se rozpovídal o vztahu Seleny a jejího kamaráda Zedda! Nebudu vám tady psát uplně všechno co Diplo řekl, ale stačí ve zkratce... :) Diplo, řekl,že Zedd se poslední dobou soustředí víc na marketing a také ten falešný vztah se Selenou byl součástí propagace jeho singlu. Vypadá to, že Zeddlena byla výmysl nahravací společnosti Intercope, pod kterou Zedd i Selena patří.... ale DJ Diplo je známý svými uražejícícmi komentářemi a výmysli na ostatní celebrity, takže je možný, že si tohle celý vymyslel, protože se Selena ani Zedd k jejich vztahu nevyjádřili... necháme se překvapit... ;) :)
Flag Counter