Květen 2015

Nejnovější informace #1

24. května 2015 v 21:53 | DoZ |  Blog
Ahoj! :) Přeji vám krásný květnový večer. Je toho spousty co bych vám chtěl říct, tak po dlouhé době napíšu takový informační článek... :D Takže jak začít?! :)
Za prvné bych vám chtěl hrozně moc poděkovat za překonání hranice 2500 naštevníků a pomalu ale jistě se blížíme k 3000 náštěvníků!! Ani nevíte jakou mám radost! :3
Po dlouhé době bych se chtěl vrhnout na nový layout, který by tu byl asi už celý prázdniny... :)
Nevím jak to teť bude s blogem dál do konce školního roku, ale chtěl bych se snažit přidávat co nejvíce!! ;) tak mi prosím držte palce! :)
V nejbližší době bych chtěl předělat menu, protože to aktuální je hrozný a také bych chtěl zkusit dávat na blog třeba jednou týdně soutěže a cena by byla týdení reklama tady na blogu ale to si ještě rozmyslím, jestli to má vůbec cenu....:) a předposlední věc je kontrola affiliates, která bude v nejblizší době! ;)
Poslední věc, kterou vám chci říct nikdo z vám neví. Určitě jste ji zaregistrovali, ale nevíte jakou roli v ní mám já...:) Ve středu 13.Května 2015 se v Prazské,Varšavské a Berlínské prodejně Adidas Neo konala akce Google Selena Hangout, kde vybraný fanoušci z těchto měst(států) mohli Seleně položit otázku(psal jsem o tom článek TADY!) Jelikož jsem to nečekal a vůbec jsem si nedával žadnou naději, tak nakonec jsem byl vybrán mezi těch 10 fanoušků a dokonce jsem byl vybrán, abych Seleně řekl otázku!!! :3 Plánuji v nejblizších dnes o tom napsat článek tak se těšte! :) Více informací vám přinesu v tom článku... :)
Qk8gnwmy

DoZ

Selena zve fanoušky na Hotel Transylvánie 2!

24. května 2015 v 19:33 | DoZ |  Videa
Francouzká stránka Hotel Transylvánie 2 zveřejnila video, ve kterém mluví Selena a připomíná fanouškům, že už brzy výjde druhý díl tohoto skvělého animáku, kde Selena dabuje jednu z hlavních postav dceru Drákuli Mavis, která se zamilovalu do člověka. Premiéra v česku je plánována na 24.9.2015. Slovensko si ale týden počká, protože premiéra na slovensku bude až 1.10.2015. Pujdete se podívat na film do kina?
"Ahoj Facebookový fanoušci, já jsem Selena Gomez, přeji vám to nejlepší a doufám, že jste připraveni na " Hotel Transylvánie 2" v Říjnu! Už jen několik měsíců!!"

Vanessa Hudgens o Seleně a Justinovi

24. května 2015 v 19:15 | DoZ |  Ostatní
Vanessa Hudgens jedna z nejlepších kamarádek Seleny dostala v pořadu BRAVO, otázku na Selenu a jejího bývalýho přítele Justina Biebra. Faninka se jí ptala jestli je pravda, že se snažili na akci Met Gala 2015 vyhýbat právě Justinovi. Vanessina odpověd byla:

"Je to jedna z mých nejlepších kamarádek a chci dělat všechno pro to abych ji ochránila. Nechtěli jsme se mu vyhýbat nebo tak něco, ale prostě nikdo nechce vidět svého bývalého přítele. "

Mini novinky-Austin Mahone o Seleně,Taylor videoklip k Bad Blood a překonaná hranice na instagramu!

9. května 2015 v 14:02 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...

Austin Mahone v nedávném rozhovoru si zahrál hru s kým by flirtoval, s kým by šel na večeři a koho by se zbavil. Austin neváhal a hned jako první řekl, že by se Selenou flirtroval,s Taylor by šel na večeři a Demi by se zbavil.
Bylo zveřejněno oficiální datum vydání nového videoklipu Taylr Swift, kde si zahraje i Selena!
Videoklip bude zveřejněn 17.Května, tedy v den, když se budou rozdával Billoard Music Awards 2015! Kromě Seleny si v klipu zahraje i Cara nebo Zendaya!
Selena na instagramu přesáhla hranici 30.milionů následovníků! Gratuluju!! Ještě jeden milion a bude mít stejně jak Ariana Grande! ;)

Adidas Neo:SelenaGomezHangout už tuto středu v PRAZE!!

9. května 2015 v 13:42 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Ve středu 13.května 2014 se bude konat focení pro Seleninu podzimní/zimní kolekci Adidas Neo a stejně tak i Google Hangout, který se bude vysílat online a Selena bude odpovídat na otázky svých fanoušků!V prodejnách v Berlíně,Varšavě a dokonce i Praze se zůčastní 10.fanoušků této akce a každý bude moc Seleně položit jednu otázku a Selena na ni odpoví a přes online chat(google hangout) té dané osobě odepíše..! :) Bohužel to vypadá, že 10.výherců už mají a tak nezbývá už jen čekat na středu a sledovat tuhle akci online! :) Akce začíná ve středu ve 21:00!
Pokuď chcete Seleně poslat otázku můžete přes twitter s hastagem #NEOSelenaHangout!

Hlasujte pro Selenu na MMVA!

9. května 2015 v 12:12 | DoZ |  Novinky, projekty (CD, Dream Out Loud...), Twitter...
Selena je i tento rok nominovaná na kanadské hudební ceny MMVA a to v kategorii "Fan Fave International Artist or Group" spolu s dalšími umělci jako Rihanna,Katy Perry,Sia,Ariana Grande a další... Takže bude celkem těžký vyhrát! :/ Hlasujte pro Selenu TADY aby i tento rok vyhrála aspoň tu jednu cenu! :)
Tady máte návod jak hlasovat.
1)Klikněte na Selenu a pak se vám zobrazí tady dole s těmito umělci a stačí dát jen submit a hotovo. Hlasovat můžete každej den z jednoho počítače, takže pokud jich máte doma víc můžete dát víc hlasů... :D
transferir
Pokud si už zahlasoval/a tak se můžeš podívat jakou měla Selena radost z toho, že minulej rok vyhrála v této kategorii! :3Ruderless/Bez kormidla online ke shlédnutí-CZ!

9. května 2015 v 11:41 | DoZ |  Filmy,seriály a tv
Konečně jsem se dočkali! Film Rudderless, kde si zahrála Selena konečně dostal českej dabing a v nejbližších měsících by měl jít i na dvd! Tento film zatím vysílali na HBO a také na jejich dalším kanále Cinemax a Cinemax 2 během května!Dole máte napsaný kdy přesně budou film vysílat. Hned jak se objeví informace o DVD napíšu to na blog! ;) Ale pokud nechcete čekat až to budou dávat v televizi TADY se na film můžete podívat zadarmo a nebo si ho stáhnout z uloz.to!

Kopírujte jen se zdrojem! ;)
Flag Counter