Recenze na album FOR YOU!

26. prosince 2014 v 14:23 | DoZ |  Ostatní
Tak konečně je skoro po vánocích a já se vracím zase na blog. Dostal jsem se Sel 4. věci, ale o tom další článek... :) Nejdůležitější je CD For You, které jsem dostal od své Babči a proto jsem se rozhodl udělat na tohle Album recenzi.

#Obal alba:
-Musím říct že se mi až tak moc nezamlouvám. Přehodil bych zadní a přední fotku a byl by skvělej!:)
#Knížečka:
Knížečka mě taky trošku zklamala. U Seleny bývá zvykem, že ke každé písničce je jedna fotka a tady je to je jinak na pár stránkách žadná fotka není a je tam jen text. Ale musím říct že mě potěšili nové fotky, které jsem ještě neviděl.
#Písničky:
1)The heart wants what it wants- Písničku jsme slyšel ´, když vyšel videoklip a hned jak jsem si ju pustil jsem nemohl uvěřit, že konečně slyším novou písničku od Sel a ještě k tomu jak skvělou a to nemluvím o videoklipu a nebo vystoupení na AMAS.
2) Come and Get it- Když jsem ji slyšel poprvé, tak se mi moc nezamlouvala a pak najednou přišel zlom a pouštěl jsem si ju pořád, že i sestra nadávala... :D
3)Love you like a love song- Nevím co bych k této písničce řekl. Myslím si, že díky této písničce se Selena víc prosadila, protože ju hráli(a ještě hrajou) všude možně a to i v Českých a Slovenských radiích hodně často. Je to taková letní písnička.
4)Tell Me Something i dont know(Nová verze)- Musím se vám přiznat, že se mi táhle verze líbí víc než tá původní. Myslím, že Selena udělala dobře, když tuhle písničku předělala na novější verzi!
5)Who Says-Písnička, která zachranuje a je upřímná, i když není moc hraná v rádiích, tak si našla své fanoušky.
6) My Dilemma 2.0- Musím říct, že znovu se mi líbí spíš tahle novější verze než tá před tím.
7)Round&Round-Písnička, kterou si musíte pouštět pořád dokola! ;) :D
8)Forget Forever(Remix)- Táhle se mi ani tak moc nezamlouvá, myslím že původní je lepší.
9)Slow Down- Tuhle písničku jsem si zamilovat teprve nedávno.. :D Bylo to něco jak s Come and Get It i když táhle se mi zamlouvala víc. :)
10) A year without rain(nová verze)- Novo/stará verze této písničky se mi moc zamlouvám! Proč řikám Novo/stará? :) Na to mám jednoduchou odpověd. Tuhle verzi této písničky zpívala Selena na svém turné Stars Dance na které jsem byl.
11) Naturally(novo/stará verze)- Naturally se mi líbí od začátku. Pamatuju si, když jsem přišel ze školy a hned jsem se šel podívat na "selenagomez-all.blog.cz" jestli už ten klip vyšel a on tam byl a já si ho hned pouštěl... :) A znovu táhle verze byla hraná i na stars dance tour tak proto novo/stará.
12)Mas/More(Spanělská verze)- Nevím proč ale v poslední době jsem si tuhle písničku zamilovat(no teda spíš anglickou verzi). Španělská verze není špatná, ale anglická je lepší... :)
13)Bidi Bidi Bom Bom- Vůbec nevím co k téhle písničce napsat... :( Je to duet Seleny a Seleny(Španělská zpěvačka, po které je Sel pojmenována) a je to proště už starší písnička, myslím že potěší fanoušky staré Seleny. :)
14)Falling Down- Písnička není nějak upravená a celkem se mi i líbí, ale k mým nejoblíbenější nepatří.
15)Do It- Tak a dostáváme se k uplně nové písničce, která není moc pro mladší fanoušky Seleny. Do It(znamená "dělat to") není pro ně vhodná, protože stačí si poslechnout text a pak ho přeložit a už víte o čem zpívá... :D Musím říct, že písnička je taková průměrná a k mým oblíbeným určitě patřit nebude i kvůli tomu co se tam zpívá... :D "Boy you know we'd do it every single day"

#Názor na celé album:
Album se mi celkem zamlouvá, ale je to pochopitelné, když tohle je album největších hitů. Jen škoda, že tam není víc písniček, ale doufám, že příští rok Selena příjde s dalším a všem nám zůstanou jen otevření pusy, protože si myslím že to další bude ještě lepší než Stars Dance!!
PS: Moje recenze na Stars Dance ze starého blogu! TADY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. prosince 2014 v 17:30 | Reagovat

Vypadá to pěkně :)

2 Rebekah Rebekah | Web | 27. prosince 2014 v 20:54 | Reagovat

Mě se obal líbí, myslím že takhle to vypadá lépe. :) A pokud je u Seleny zvykem tohle a tohle, a ona s tím přestane nebudeš ji mít rád? Myslím že se snaží osvěžit.

Žádná nová verze TMSIDK, není, tato verze je stará, už od doby co se nahrála. Pokud si tuto píseň přehraješ kdekoliv, spotify, itunes, deezer v albu Kiss & Tell uvidíš že pro videoklip byla upravená. Písnička AYWR je jen zremixovaná, žádná novo/stará verze, to samé s Naturally. Falling Down není upravená, myslím že by to znělo jinak kdyby byla upravená. A dostávám se k písni Do It, myslím že je jedno o čem Sel zpívá, je to její hudba a pokud potřebuje zpívat o svých pocitech, ať zpívá, my taky můžem ona taky, a z písně nemusíme ihned vyvozovat ty věci, jasně já vím o čem zpívá, ale jen kvůli slovům ji neposlouchat, je to velmi melodická písnička. Nevím, můj názor na tebe nechtěj slyšet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter